Specjaliści od Sprawdź nas!

Sprzęt komputerowy dla nauczycieli do nauki online

Dofinansowanie dla nauczycieli na sprzęt komputerowy do nauki

Szanowni Państwo, nasza oferta sklepu komputerowego i serwisu jest również skierowana do nauczycieli, którzy w dzisiejszych czasach są zmuszeni do nauki dzieci przez internet co wymaga niestety dobrej jakości sprzętu komputerowego. Dlatego zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego na zakupy po akcesoria komputerowe, które mogą być przydatne w czasie e-lekcji. Dodatkowo Rząd Polski ogłosił refundację zakupów dla nauczycieli, którzy doposażą swój komputer lub laptop do 7 grudnia 2020r. Więcej informacji na ten temat TUTAJ.

Co podlega refundacji 500zł?

Informacje o refundacji dotacji dla nauczycieli

Ponadto wiemy jak w dzisiejszych czasach jest bardzo ważny sprawnie działający sprzęt nauczyciela, jeżeli Państwo posiadają jakiś problem ze swoim komputerem to zapraszamy do naszego serwisu komputerowego lub do teleporady informatycznej. Jak widać powyżej istnieje możliwość wykorzystania dofinansowania na przyśpieszenie lub wzmocnienie swojego starego laptopa lub komputera. Staramy się wykonywać naprawy w ciągu 24 godzin tak aby jak najkrócej sprzęt był w naszym serwisie. Możliwe jest oddanie notebooka lub komputera w piątek popołudniu aby odebrać go w sobotę po 13tej. Prosimy o wcześniejszy kontakt aby zarezerwować sobie czas na naprawę.

Zakupiony sprzęt wysyłamy również PACZKOMATEM w ciągu 12 godzin. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 oraz w soboty od 8:00 do 13:00.

Zadzwoń do nas 14 692 53 89 lub 601 979 939! Doradzimy najlepiej jak to możliwe.