Sprawdź o co najczęściej pytacie
Poniżej odpowiemy na kilka pytań
section_08

Co to jest system CMS?

Strona w systemie CMS to zaawansowana witryna pozwalająca na możliwość samodzielnej modyfikacji treści strony www bez zbędnej znajomości języków projektowania stron www. Klient ma możliwość dodawania, edycji lub usuwania podstron.

Ile domen www może mieć strona?

Strona www może mieć dowolną liczbę domen internetowych z tym że wyznaczamy jedną główną domenę natomiast pozostałe są domenami przekierowującymi na główną domenę strony.

Czemu system CMS jest droższy od prostej strony HTML?

Różnica cenowa jest powodem kilku czynników: po pierwsze system CMS składa się z kilku tysięcy plików, posiada możliwość edycji podstron bez znajomości kodu HTML oraz ma dużo większą funkcjonalność od prostej strony HTML. Po drugie systemy CMS trzeba aktualizować i zabezpieczać.

Ile rocznie kosztuje utrzymanie strony www ?

Roczny koszt utrzymania strony www to minimum kwota 120zł netto za 1 rok. Oczywiście na tą kwotę składa się: hosting web, domena internetowa. Dodatkowe opłaty mogą być związane z aktualizacjami systemu strony.

Na jaki okres opłacam hosting i domenę ?

Domenę internetową i hosting www opłacamy na minimum 1 rok i jest to usługa opłacana z góry czyli płacimy przed rozpoczęciem kolejnego okresu ważności. Istnieje możliwość wykupić na więcej niż 1 rok.

Co to jest opieka techniczna strony www?

Opieka techniczna strony www to nic innego jak dbanie o ciągłe bezproblemowe funkcjonowanie strony internetowej. Nasza usługa jest kierowana do firm, które nie mają czasu ani wiedzy technicznej oraz możliwości na aktualizację systemów CMS strony ich zabezpieczanie lub wykonywanie kopii zapasowych.

Jak długo trwa naprawa urządzeń w naszym serwisie komputerowym?

Po przyjęciu urządzenia do serwisu najpierw diagnozujemy problem, następnie kontaktujemy się z klientem w celu ustalania kosztów naprawy. Po zaakceptowaniu przystępujemy do naprawy sprzętu. Cały proces naprawy wraz z diagnozą w naszym serwisie nie trwa dłużej niż 14 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu o czym klient zostanie poinformowany.

Jak mogę sprawdzić status naprawy?

Możesz na bieżąco śledzić status swojej naprawy poprzez link URL lub kod QR zamieszczone na potwierdzeniu przyjęcia naprawy. Dodatkowo gdy podasz nam swój adres e-mail podczas przyjmowania urządzenia, będziemy wstanie na bieżąco informować cię o statusie naprawy , a także będziesz samodzielnie mógł akceptować koszty naprawy co znacznie skróci czas wykonywania naprawy. Gdy po 2 dniach od poinformowania automatycznego się Państwo nie odezwą wtedy wykonujemy telefon z informacjami.

Jak długo muszę czekać na diagnozę urządzenia?

Diagnoza urządzenia.

Już podczas pierwszej wizyty gdy oddajesz do naprawy sprzęt, staramy się wstępnie określić przyczynę i ewentualne koszty. Minimum do 2 dni roboczych skontaktujemy się z tobą potwierdzając diagnozę usterki oraz ustalimy koszty naprawy. W przypadku napraw wymagających dłuższego czasu na zdiagnozowanie problemu poinformujemy cię o tym. Przeważnie ten czas trwa od 1-7 dni roboczych.

W jaki sposób mogę sprawdzić koszty naprawy?

O wszystkich kosztach związanych z naprawą jesteś informowany na bieżąco, żadnych ukrytych kosztów nic nie dzieje się za twoimi plecami. Szacowany koszt naprawy możesz sprawdzić w naszym cenniku, pamiętaj przy większej ilości czynności naprawczych otrzymujesz atrakcyjne rabaty.

Komputer / laptop sam się wyłącza podczas pracy / głośno działa / przegrzewa się co to oznacza ?

Główną przyczyną problemów z przegrzewającym się komputerem lub wyłączającym się, jest układ chłodzenia. Ten problem opisywaliśmy w naszym artykule pod tytułem: Komputer się przegrzewa? Źle dla niego! Zakurzony radiator procesora, lub zeschnięta pasta mogą znacznie spowolnić komputer lub spowodować jego niestabilną pracę. Komputer należy jak najszybciej oczyścić z zalegającego kurzu. Pamiętaj że nie umiejętna konserwacja układu chłodzenia może doprowadzić do uszkodzenia sprzętu.

Pomoc komputerowa bez wychodzenia z domu!
Zmiana rozmiaru czcionki
Zmień kontrast