Nasza firma to również wyspecjalizowany serwis komputerowy, który od 2009 roku naprawia komputery stacjonarne, notebooki, urządzenia drukujące, tablety. Nasz serwis stale rozwija swoje umiejętności oraz inwestuje w nowoczesny sprzęt, który pozwala jeszcze dokładniej oraz szybciej naprawiać urządzenia pozostawione do naprawy.

Dodatkowym plusem, który wyróżnia nasz serwis jest możliwość sprawdzania statusu naprawy przez stronę internetową.

Poniżej przedstawiamy niektóre usługi dostępne w naszym serwisie oraz ich ceny:

Cena usługi zależna od wyboru rodzaju instalacji jednego z 4 pakietów:

  • cena 60zł – sam system operacyjny i sterowniki
  • cena 80zł – system operacyjny, sterowniki oraz programy użytkowe
  • cena 90zł – system operacyjny, sterowniki, programy użytkowe oraz system antywirusowy
  • cena 100zł – system operacyjny, sterowniki, programy użytkowe oraz wykonanie kopii danych z dysku systemowego przed instalacją systemu

Cena usługi zależna od wyboru rodzaju urządzenia które jest przyniesione i jak bardzo jest zabrudzone:

  • komputer stacjonarny – od 60zł do 80zł
  • notebook – od 70zł do 150zł

Czyszczenie polega na usuwaniu starej pasty termoprzewodzącej, naniesieniu nowej oraz wyczyszczeniu z kurzu radiatorów i wentylatorów. W przypadku termopadów są one wymieniane na nowe jeśli serwisant oceni ich już małą przydatność lub uszkodzenie.

Czyszczenie polega na odkurzaniu podzespołów (kart graficznych, obudów, zasilaczy, płyt głównych) i czyszczeniu ich odpowiedniemu preparatami. Czysty sprzęt komputerowy, który się nie przegrzewa to jego dłuższa żywotność.

Całkowite czyszczenie karty graficznej – ta usługa zalecana jest graczom komputerowym aby zapewnić im dłuższą żywotność karty graficznej, która jest podczas gier pracuje na wysokich obrotach. Czyszczenie to wymiana pasty termo-przewodzącej lub termopadów na nowe oraz smarowanie wentylatora.

Pełne skanowanie systemu operacyjnego w celu wyszukania oprogramowania typu spyware, adware, wirusy, trojany oraz inne oprogramowanie desktrukcyjne, szpiegujące.

Po wyszukaniu wirusów zostają one usunięte z systemu a w celu upewniania się że nic nie zostało zostaje ponownie zeskanowany system operacyjny.

Czyszczenie – usuwanie zbędnych plików systemowych, pozostałości po aktualizacjach systemu operacyjnego, deinstalacja nieużywanych i niepotrzebnych programów.

Optymalizacja – wyłączanie programów które niepotrzebnie działają w tle, wyłączanie opcji systemu spowalniających jego działanie.

Cena obejmuje tylko samą usługę wymiany matrycy na nową. Koszt nowej matrycy do notebooka zależy od jego wielkości i rodzaju. Przeważnie matryce kosztują od 180zł do 290zł.

50zł to koszt samej usługi wymiany matrycy w laptopie i nie obejmuje on ceny taśmy. Przeważnie koszt taśmy to od 25 do 75zł w zależności od modelu notebooka.

Cena usługi wymiany gniazda zasilającego w notebooku lub tablecie. Cena nie zawiera kosztu gniazda zasilania.

Odzyskiwanie danych to proces długotrwały dlatego koszty związane z tą usługa są duże. Cena jest ustalana indywidualnie przy każdym zleceniu ale napewno nie będzie mniejsza jak 120zł. Cena za 1GB danych to ok 20zł.

Wszystkie podane ceny są cenami brutto i posiadają wliczony podatek VAT. Na każdą wykonaną usługę (po za oprogramowaniem) dajemy minimum 3 m-ce gwarancji.

Każda usługa przed jej wykonaniem jest dokładnie wyceniona a klient jest informowany telefonicznie chyba że zostawił też adres e-mail wtedy dostaje informację o takich kosztach.

Regulamin serwisu komputerowego

Pełne informacje o naprawie urządzeń w naszym serwisie.
Zobacz regulamin

Jesteś zainteresowany?

Sprawdź nasz serwis a będziesz zadowolony.
Nasz serwis gwarantuje dobre ceny i gwarancję zadowolenia.
Zmiana rozmiaru czcionki
Zmień kontrast