O firmie

Home / O firmie

„W nowych technologiach wspaniałe jest to, że ludzie robią z nich zupełnie inny użytek, niż planowali twórcy tych nowinek. To właśnie ta ludzka cecha leży u podstaw kreatywności społeczeństwa i innowacyjności w biznesie.” – Manuel Castells

O firmie Comp-Web Studio

Krótka historia i profil firmy

Kim jesteśmy?

Nasze umiejętności

Comp-Web Studio to mała firma z małopolski (okolic Tarnowa), która specjalizuje się w dziedzinie informatyki a dokładnie w 5 kierunkach: projektowanie i tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie stron www, projektowaniu reklam oraz sprzedaży i serwisie sprzętu komputerowego.

Na rynku działamy już od 2007r. co sprawiło że nasze doświadczenie i wiedza jest coraz większa co za tym idzie poziom świadczonych usług również. W każde zlecenie staramy się wkładać jak najwięcej serca i dokładności. Wykonujemy polecone zadania jakbyśmy mieli to wykonać dla siebie.

Comp-Web Studio założył Mateusz Muniga uzyskując dotację na założenie działalności i do tej pory firma funkcjonuje zdobywając coraz więcej zadowolonych klientów. W tym roku minęło 10 lat naszej obecności na rynku IT.

Zapraszamy do kontaktu z nami i rozmowy na temat współpracy, bądź wypróbowania naszych usług.

STRONY WWW (projektowanie, tworzenie) 88%
Studio reklamy 54%
Pozycjonowanie stron www 51%
Sprzedaż komputerów 76%
SERWIS Komputerów 79%
DORADZTWO IT 61%
Usługi dotyczące OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH 75%

„Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.” – Albert Einstein

Nasza oferta jest cały czas poszerzana i uzupełniana, jednak już charakteryzuje ją duża różnorodność oraz interesujące ceny i rewelacyjne promocje. To Państwo wytyczają potrzeby, a my je spełniamy. W niedługim czasie zamierzamy poszerzyć ofertę i wzbogacić ją o nowe asortymenty. Comp-Web Studio to nic innego jak profesjonalizm i skuteczność.

Dlaczego warto nas wybrać?

Krótka historia firmy

PASJA I HOBBY

To czym się zajmujemy jest naszą pasją i hobby, dlatego przykładamy się do tego co robimy z jak największą dokładnością i zaangażowaniem.

NAUKA NOWOŚCI

Ponieważ informatyka to nasza pasja staramy się ciągle zdobywać nową wiedzę z jej zakresu i być na bieżąco z nowościami ze świata komputerów. Stale poszerzamy swoją wiedzę na tematy związane z naszą pracą.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Ponieważ firma istnieje na rynku od 2007 r. posiadamy coraz większe doświadczenie. Na swoim koncie posiadamy setki wykonanych stron www, tysiące naprawionych komputerów oraz bardzo dużą liczbę zaprojektowanych reklam. 

ELASTYCZNOŚĆ

Nasza firma stara się jak najbardziej sprostać poleconym zadaniom dlatego jesteśmy elastyczni co do czasu pracy, miejsca wykonywanego zlecenia oraz płatności. Wystarczy uzgodnić z nami warunki współpracy.

SETKI ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Prawie 10 lat działalności sprawiło że wykonaliśmy powierzone zlecenia dla bardzo dużej ilości klientów. Dlatego może warto dołączyć do grona zadowolonych klientów firmy Comp-Web Studio.

Rok 2017 / styczeń
Wprowadenie do oferty zabezpieczania stron www i opieki technicznej CMSów.

Rok 2016 / czerwiec
Uzyskanie certyfikatu potwierdzającego wiedzę Administratora Bezpieczeństwa Informacji.

Rok 2016 / styczeń
Zakup nowoczesnych komputerów i oprogramowania do obsługi zleceń.

Rok 2012 / maj
Nawiązanie współpracy z instytucjami i firmami odnośnie OUTSOURCING-u. 

Rok 2009 / czerwiec
Dzięki pomocy Mateusza Solaka rozbudowany został sklep oraz stworzony profesjonalny serwis komputerowy.

Rok 2008 / luty
Dodanie do oferty firmy analizy, optymalizacji oraz pozycjonowania stron www.

Rok 2007 / luty
Założenie firmy przez Mateusza Muniga i pozyskanie niewielkiej dotacji na początek działalności.