Często zadawane pytania

Home / Często zadawane pytania

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w poszczególnych kategoriach.

Strony internetowe

JAK ZAMÓWIĆ STRONĘ INTERNETOWĄ?

Termin wykonania strony internetowej po części zależy również od Państwa. Przeważnie jest to od 2-10 dni w niektórych wypadkach dłuższy ale to Państwo wpływają też na termin ukończenia usługi stworzenia strony internetowej.

Krótszy termin jest w przypadku gdy klient jest zdecydowany i wie co chce mieć oraz ma przygotowane materiały do publikacji na stronie internetowej którą tworzymy. Natomiast terminy wydłużają się gdy klient zaczyna "wybrzydzać" i co chwile coś zmienia lub poprawia oraz gdy nie ma jeszcze gotowych materiałów do publikacji.

Zamówienie strony www lub zapytanie o wycenę można dokonać wypełniając odpowiedni formularz na naszej stronie internetowej.

JAKI RODZAJ STRONY JEST MI POTRZEBNY?

Często pada to pytanie i na pewno każdy z państwa się zastanawiał, którą wybrać i która będzie najlepsza.

Nie jest łatwo odpowiedzieć na to pytanie ale postaramy się dać Państwu kilka wskazówek. Pierwszym pytaniem sobie zadanym jest jak dużo treści będzie miała strona internetowa oraz jak często będzie aktualizowana.
Jeżeli nie potrzebujemy dużej ilości treści i nie będziemy jej często zmieniać to najlepszym rozwiązaniem jest PROSTA STRONA HTML. (w tym wypadku zawsze jest możliwość przejścia do zaawansowanej strony www za drobną dopłatą).

Kolejnym pytaniem powinno być czy planuję rozbudowę strony o dodatkowe funkcjonalności?

Jest to też ważna informacja dla nas, ponieważ jesteśmy wstanie wykonać stronę tak aby w przyszłości nie było problemów z rozbudową jej funkcjonalności.